0,00 €
mena
0

VIBOVIT IMUNITY + ABECEDA (+ baza ružová) Vianočný balíček 2018

50108717

Doplnok stravy

VIBOVIT IMUNITY + ABECEDA (+ baza ružová) Vianočný balíček 2018
-27%
DOPREDAJ posledný kus
bežná cena 14,80 €
ušetríte 27%
10,80 €
Cena celkom s DPH
Ľutujeme, ale hľadaný tovar nie je momentálne dostupný. K získaniu podrobnejších informácii nás môžete kontaktovať na adrese [email protected]

Zloženie: VIBOVIT IMUNITY: 1 želé obsahuje: vitamín C 50 mg, vitamín B3 (niacín) 8 mg, vitamín E 6 mg, zinok 5 mg, vitamín B6 0,6 mg, vitamín A 450 µg, kyselina listová 200 µg, selén 30 µg, biotín 12 µg, vitamín D 5 µg, vitamín B12 1,2 µg. VIBOVIT ABECEDA: 1 želé obsahuje: vitamín C 40 mg, niacín 8 mg, vitamín E 6 mg, kyselina pantoténová 3 mg, vitamín A 400 µg, foláty 100 µg, biotín 25 µg, vitamín D 2,5 µg, vitamín B12 1, 25 µg, selén 27,5 µg a zinok 5 mg.

Popis : VIBOVIT Imunita + Abeceda (+ baza ružová) Vianočný balíček 2018 obsahuje balenie želé cukríkov Vibovit Imunita a Vibovit Abeceda, a smejúcu sa plyšovú Bezičku v ružovej farbe. Vibovit Imunity sú želé multivitamíny pre deti s príchuťou čiernej bazy, ktoré obsahujú komplex 11 vitamínov a minerálov pre správnu funkciu imunitného systému. Vitamín D prispieva k normálnej funkcii imunitného systému a na udržanie zdravých kostí, svalov a zubov. Vitamíny C, A, B6, B12, zinok a selén ďalej podporujú správne fungovanie imunitného systému. Selén prispieva k správnej činnosti štítnej žľazy. Vibovit Abeceda je doplnok stravy, ktorý obsahuje dôležité vitamíny. Vitamín C - podporuje imunitný systém, znižuje únavu a vyčerpanie, podporuje vstrebávanie železa. Niacín - má vplyv na energetickú látkovú výmenu, znižuje únavu a vyčerpanie. Vitamín E - antioxidant s ochranným účinkom pre organizmus. Zinok - podporuje imunitný systém a pamäťové funkcie, má vplyv na normálne funkcie zraku a kĺbov. Vitamín A - podporuje imunitný systém, má vplyv na udržanie zdravej kože a normálneho videnia. Folát (kyselina listová) - podporuje imunitný systém, ovplyvňuje krvotvorbu. Selén - podporuje imunitný systém, má ochranné antioxidačné účinky, má vplyv na činnosť a udržanie zdravej štítnej žľazy. Biotín - má vplyv na energetickú látkovú výmenu, podporuje funkcie kože. Vitamín D - podporuje imunitný systém, má vplyv na správnu reakciu organizmu na zápal, ovplyvňuje vstrebávanie a využitie vápnika na podporu kostí a zubov. Vitamín B12 - má vplyv na tvorbu červených krviniek, energetickú látkovú výmenu a podporuje imunitný systém.

Odporúčané dávkovanie: VIBOVIT Imunita: Deti od 3 do 4 rokov 1 želé denne, deti staršie 4 rokov 1-2 želé denne. VIBOVIT Abeceda: Deti od 3 rokov 1 - 2 želé cukríky denne.

Upozornenie:


Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie.
Prípravok nie je určený k používaniu ako náhrada vyváženej a pestrej stravy.


EAN: 8594056564378

Výrobca: Master Pharm Polska Sp. Z.O.O., Poľsko

VIBOVIT FARMA želé 50ks
doplnok stravy
Státní ústav pro kontrolu léčiv, Šrobárova 48, 100 41 Praha 10, www.sukl.cz

Hlásenie nežiadúcich účinkov
© Česká lékárna Holding a.s. Všetky práva vyhradené.

info  Pri poskytovaní našich služieb nám pomáhajú súbory cookie. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte.