0,00 €
mena
0

VIBOVIT IMUNITY + ABECEDA (+ baza ružová) Vianočný balíček 2018

50108717

Doplnok stravy

VIBOVIT IMUNITY + ABECEDA (+ baza ružová) Vianočný balíček 2018
-27%
bežná cena 14,80 €
ušetríte 27%
10,80 €
Cena celkom s DPH
Ľutujeme, ale hľadaný tovar nie je momentálne dostupný. K získaniu podrobnejších informácii nás môžete kontaktovať na adrese [email protected]

Zloženie: VIBOVIT IMUNITY: 1 želé obsahuje: vitamín C 50 mg, vitamín B3 (niacín) 8 mg, vitamín E 6 mg, zinok 5 mg, vitamín B6 0,6 mg, vitamín A 450 µg, kyselina listová 200 µg, selén 30 µg, biotín 12 µg, vitamín D 5 µg, vitamín B12 1,2 µg. VIBOVIT ABECEDA: 1 želé obsahuje: vitamín C 40 mg, niacín 8 mg, vitamín E 6 mg, kyselina pantoténová 3 mg, vitamín A 400 µg, foláty 100 µg, biotín 25 µg, vitamín D 2,5 µg, vitamín B12 1, 25 µg, selén 27,5 µg a zinok 5 mg.

Popis : VIBOVIT Imunita + Abeceda (+ baza ružová) Vianočný balíček 2018 obsahuje balenie želé cukríkov Vibovit Imunita a Vibovit Abeceda, a smejúcu sa plyšovú Bezičku v ružovej farbe. Vibovit Imunity sú želé multivitamíny pre deti s príchuťou čiernej bazy, ktoré obsahujú komplex 11 vitamínov a minerálov pre správnu funkciu imunitného systému. Vitamín D prispieva k normálnej funkcii imunitného systému a na udržanie zdravých kostí, svalov a zubov. Vitamíny C, A, B6, B12, zinok a selén ďalej podporujú správne fungovanie imunitného systému. Selén prispieva k správnej činnosti štítnej žľazy. Vibovit Abeceda je doplnok stravy, ktorý obsahuje dôležité vitamíny. Vitamín C - podporuje imunitný systém, znižuje únavu a vyčerpanie, podporuje vstrebávanie železa. Niacín - má vplyv na energetickú látkovú výmenu, znižuje únavu a vyčerpanie. Vitamín E - antioxidant s ochranným účinkom pre organizmus. Zinok - podporuje imunitný systém a pamäťové funkcie, má vplyv na normálne funkcie zraku a kĺbov. Vitamín A - podporuje imunitný systém, má vplyv na udržanie zdravej kože a normálneho videnia. Folát (kyselina listová) - podporuje imunitný systém, ovplyvňuje krvotvorbu. Selén - podporuje imunitný systém, má ochranné antioxidačné účinky, má vplyv na činnosť a udržanie zdravej štítnej žľazy. Biotín - má vplyv na energetickú látkovú výmenu, podporuje funkcie kože. Vitamín D - podporuje imunitný systém, má vplyv na správnu reakciu organizmu na zápal, ovplyvňuje vstrebávanie a využitie vápnika na podporu kostí a zubov. Vitamín B12 - má vplyv na tvorbu červených krviniek, energetickú látkovú výmenu a podporuje imunitný systém.

Odporúčané dávkovanie: VIBOVIT Imunita: Deti od 3 do 4 rokov 1 želé denne, deti staršie 4 rokov 1-2 želé denne. VIBOVIT Abeceda: Deti od 3 rokov 1 - 2 želé cukríky denne.

Upozornenie:


Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie.
Prípravok nie je určený k používaniu ako náhrada vyváženej a pestrej stravy.


EAN: 8594056564378

Výrobca: Master Pharm Polska Sp. Z.O.O., Poľsko

VIBOVIT AQUA želé cukríky 50ks
doplnok stravy
VIBOVIT FARMA želé 50ks
doplnok stravy
Státní ústav pro kontrolu léčiv, Šrobárova 48, 100 41 Praha 10, www.sukl.cz

Hlásenie nežiadúcich účinkov
© Česká lékárna Holding a.s. Všetky práva vyhradené.

info  Pri poskytovaní našich služieb nám pomáhajú súbory cookie. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte.