0,00 €
mena
0

VICHY DERCOS ÉNERGISANT posilňujúci šampón s Aminexilom 200ml

50024248
VICHY DERCOS ÉNERGISANT posilňujúci šampón s Aminexilom 200ml
Ľutujeme, ale hľadaný tovar nie je momentálne dostupný. K získaniu podrobnejších informácii nás môžete kontaktovať na adrese info@docsimon.cz

Zloženie: Posilňujúci šampón je obohatený o vitamíny pre dôkladnú výživu vlasov už od korienkov. Aktívna látka Aminexil zabraňuje tuhnutiu kolagénového puzdra. Vlasový korienok je obklopený elastickým tkanivom, ktoré zostáva vláčne a pružné, aby vlas zostal ukotvený v puzdre pevne a nedochádzalo k jeho vypadnutiu.

Popis: VICHY DERCOS SHAMPOOING ÉNERGISANT posilňujúci šampón s Aminexilom a vitamínmi PP, B6 a provitamínom B5. Aminexil je molekula pôsobiacia proti vypadávaniu vlasov, ktorá vzišla z 10ročného výskumu, je chránená 2 patentami. Jej účinnosť verzus placebo bola preukázaná. Aminexil pôsobí proti tuhnutiu kolagénového púzdra, uchováva vláčnosť a elasticitu tkanív, ktoré obklopujú vlasový korienok, a tým pomáha pevnejšie ukotviť vlas vo vlasovej pokožke. Laboratóriá Vichy vyvinuli posilňujúci šampón ako doplnok ku kúre proti vypadávaniu vlasov. Ide o jediný šampón s obsahom Aminexil. Vlasy sú silnejšie a pevnejšie od korienkov ku končekom.

EAN: 3337871311292

Výrobca: Vichy Laboratoires, Paríž, Francúzsko , www.loreal.cz, www.vichyconsult.sk

Státní ústav pro kontrolu léčiv, Šrobárova 48, 100 41 Praha 10, www.sukl.cz

Hlásenie nežiadúcich účinkov
© Česká lékárna Holding a.s. Všetky práva vyhradené. v2

info  Pri poskytovaní našich služieb nám pomáhajú súbory cookie. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte.