0,00 €
mena
0

VICHY LIFTACTIV Vianočný balíček 2019

50116362
VICHY LIFTACTIV Vianočný balíček 2019
novinka
46,00 €
Cena celkom s DPH
Ľutujeme, ale hľadaný tovar nie je momentálne dostupný. K získaniu podrobnejších informácii nás môžete kontaktovať na adrese [email protected]

Zloženie: Vianočné balenie 2019 obsahuje: VICHY LIFTACTIV SUPREME Denná starostlivosť pre normálnu až zmiešanú pleť 50ml a VICHY LIFTACTIV SUPREME NUIT nočný krém proti vráskam 50ml v luxusnej kozmetickej taštičke.

Popis: VICHY Liftactiv SUPREME je korekčná spevňujúca starostlivosť proti vráskam s celodenným účinkom. Indikácie: hlboké vrásky, strata pevnosti pleti, unavený vzhľad. Prejavy starnutia pleti sú na konci dňa viac viditeľné. Tento proces sa časom zintenzívňuje a má dlhodobý dopad na mladistvý vzhľad pleti. Liftactiv supreme má okamžitý optický vyhladzujúci efekt na vrásky a nedokonalosti na povrchu pleti.

VICHY LIFTACTIV NUIT nočný krém proti vráskam s dlhotrvajúcim liftingovým efektom. Obsiahnutá rhammosa 5% - stimuluje vrstvu Derm Source. Derm Source je zodpovedná za všetku tvorbu dobre fungujúcej mladej kože. S postupujúcim časom je čím ďalej tým viac zraniteľná a krehká, najmä ak je vystavená negatívnym vplyvom, najmä UV žiareniu, čo vedie k starnutiu pleti a tvorbe vrások. Výsledkom používanie prípravku VICHY LIFTACTIV NUIT je regenerácia kože a mladistvý vzhľad pokožky. Okamžité spevnenie pleti a dlhotrvajúci účinok na vyhladenie hlbokých vrások na čele a na krku. Komfortná, nemastná, nelepivá textúra. S upokojujúcou termálnou vodou z Vichy. Testované na citlivej pleti pod dermatologickou kontrolou. Bez parabénov. Použitie: Aplikuje sa večer na dokonale odlíčenú pleť.

EAN: 8592807334669

Výrobca: Vichy Laboratoires, Paríž, Francúzsko , www.loreal.cz, www.vichyconsult.sk

Státní ústav pro kontrolu léčiv, Šrobárova 48, 100 41 Praha 10, www.sukl.cz

Hlásenie nežiadúcich účinkov
© Česká lékárna Holding a.s. Všetky práva vyhradené.

info  Pri poskytovaní našich služieb nám pomáhajú súbory cookie. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte.