0,00 €
mena
0

VICHY NEOVADIOL Vianočný balíček 2019

50116363
VICHY NEOVADIOL Vianočný balíček 2019
novinka
50,00 €
Cena celkom s DPH
Ľutujeme, ale hľadaný tovar nie je momentálne dostupný. K získaniu podrobnejších informácii nás môžete kontaktovať na adrese [email protected]

Zloženie: Vianočné balenie 2019 obsahuje: VICHY NEOVADIOL COMPENSATING COMPLEX Denný krém pre normálnu až zmiešanú pleť 50ml a VICHY NEOVADIOL COMPENSATING COMPLEX NIGHT nočný krém 50ml v luxusnej kozmetickej taštičke.

Popis: Neovadiol normálna až zmiešaná pleť - Pre ženy, ktoré chcú bojovať proti známkam menopauzy na pleť: strata hutnosti, objemu, sviežosti a jasu. Vichy zvolilo komplex veľmi účinných aktívnych látok inšpirovaných blahodárnym vplyvom hormónov v mladosti na pleť. Tieto aktívne látky pôsobia na známky starnutia, ktoré sú ovplyvnené menopauzou. Pleť je viditeľne vo všetkých ohľadoch omladnutá.

Nočná starostlivosť Neovadiol s kompenzujúcim komplexom spojujúcim látku známu v dermatológii [KYSELINA HYALURONOVÁ] spolu s vysokým obsahom [PRO-XYLANE]. Vďaka tomu môže účinne pôsobiť na 3 viditeľné známky menopauzy na pleť. Pocit hutnej pleti: vrstvám pleti pomáha navracať hutnosť a pružnosť. Remodelácia objemu: kontúry sa zdajú lepšie vyrysované. Zlepšuje jas a jednotný tón pleti.

EAN: 8592807334652

Výrobca: Vichy Laboratoires, Paríž, Francúzsko , www.loreal.cz, www.vichyconsult.sk

Státní ústav pro kontrolu léčiv, Šrobárova 48, 100 41 Praha 10, www.sukl.cz

Hlásenie nežiadúcich účinkov
© Česká lékárna Holding a.s. Všetky práva vyhradené.

info  Pri poskytovaní našich služieb nám pomáhajú súbory cookie. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte.