0,00 €
mena
0

VICHY SLOW AGE Vianočný balíček 2019

50116365
VICHY SLOW AGE Vianočný balíček 2019
novinka
doprava zadarmo
doprava zadarmo
50,00 €
Cena celkom s DPH

Zloženie: Vianočné balenie 2019 obsahuje: VICHY SLOW AGE Denná starostlivosť 50ml a VICHY SLOW AGE Nočná starostlivosť 50ml v luxusnej kozmetickej taštičke.

Popis: VICHY SLOW AGE Denná starostlivosť proti vznikajúcim prejavom starnutia pleti. Denná starostlivosť cieli na viditeľné prejavy starnutia pleti: od jemných liniek po vrásky, tmavé škvrny, stratu pevnosti či hutnosti pleti. Pleť je okamžite hydratovaná a chránená. Deň po dni urýchľuje obnovu buniek na povrchu pleti a napomáha pleti sa regenerovať. Hydratačná bariéra pleti je posilnená a oživená, pleť je rozjasnená a vypadá zdravo. Aplikujte každý deň ráno ako denný krém. Ľahká a svieža, jemná fluidná textúra. Vyhnite sa okoliu očí.
VICHY SLOW AGE Nočná starostlivosť 50ml obnovuje pleť a pomáha jej okysličovaniu. Obsahuje látky Resveratrol a Baicalín, ktoré majú antioxidačné vlastnosti a pôsobia proti starnutiu pleti. Behom noci pleť vyhladzuje a zlepšuje obnovu bariéry pokožky. Unikátne prírodne sfarbená gélová textúra sa ľahko vstrebáva do pokožky.

EAN: 8592807334683

Výrobca: Vichy Laboratoires, Paríž, Francúzsko , www.loreal.cz, www.vichyconsult.sk

Státní ústav pro kontrolu léčiv, Šrobárova 48, 100 41 Praha 10, www.sukl.cz

Hlásenie nežiadúcich účinkov
© Česká lékárna Holding a.s. Všetky práva vyhradené.

info  Pri poskytovaní našich služieb nám pomáhajú súbory cookie. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte.