internetová lekáreň

počet položiek: 0
celková cena: 0,00 €

CZK EUR USD GBP PLN
Všetko o nakupovaní

Vincentka prírodná minerálna voda 0,7l

Vincentka prírodná minerálna voda 0,7l
doplnok stravy
EAN8594027250026
NázovVincentka prírodná minerálna voda 0,7l
Cena s DPH1,00 €
Sadzba DPH15 %
Bežná cena1,40 €
ušetríte 30.6%
 pridať kusodobrať kus 
Maximálny počet na predaj8
VýrobcaVincentka a.s., Luhačovice, Česká republika , www.vincentka.cz
Popis Vincentka svojím obsahom a vyváženosťou minerálnych solí a prvkov umožňuje rozpúšťanie hlienov v dýchacích cestách, žalúdku a črevách. Vincentka je odporúčaná k pitným a inhalačným kúram pri ochorení dýchacích ciest, hlasiviek, pri chorobách látkovej výmeny, vredovej choroby žalúdka, dvanástorníka a ich pooperačných stavoch, cukrovke, chronickom zápale pankreasu. Ďalšie použitie: Kloktanie a výplachy nosohltana (možnosť použitia výrobku Vincentka nosový sprej), inhalácie, prevencia - pijeme studenú alebo použijeme k riedeniu ovocných štiav, na zálievku zeleninových šalátov, k zapíjaniu pri konzumácii alkoholu a kávy. Vychladená a zmiešaná s kvalitným suchým vínom v pomere 1: 1 ako strik, chutí výborne, znižuje kyslosť vína. K prevencii zubného kazu používame na vyplachovanie úst.

Vážení zákazníci, z dôvodu problematickej prepravy produktu je maximálny možný odber 8 kusov na jednu objednávku. Ďakujeme za pochopenie.
Odporúčané dávkovaniePitná kúra - väčšinou sa Vincentka podáva 2 × denne na lačno pred raňajkami a pred večerou v dávke cca 2,5 - 3,5 dcl. Účinná pitná kúra má trvať 15 až 20 dní. Popíja sa studená alebo ohriata. Počas nasledujúcej polhodiny nič nekonzumujeme ani nepijeme.

Mohlo by vás zaujímať

Šaratica prírodná minerálna voda 0,5l

1,30 €

bežná cena
1,50 €

ušetríte 15.4%

doplnok stravy

VINCENTKA  sirup so skorocelom a materinou dúškou 200ml

2,30 €

bežná cena
2,50 €

ušetríte 10.6%

doplnok stravy