0,00 €
mena
0

VOLTAREN ACTIGO EXTRA tbl 20x 25mg

50102302

Registrovaný liečivý prípravok

VOLTAREN ACTIGO EXTRA tbl 20x 25mg
3,90 €
Cena celkom s DPH

Forma aplikácie: tablety, tobolky

Indikačná skupina: analgetiká
nesteroidné antiflogistiká a antireumatiká

Účinná látka: Diclofenacum kalicum 25mg

Tehotenstvo a dojčenie: Informujte o tom svojho lekára a neužívajte Voltaren Actigo Extra 25 mg. Je zvlášť dôležité neužívať tablety Voltaren Actigo Extra 25 mg v posledných troch mesiacoch tehotenstva, pretože to môže poškodiť plod a spôsobiť ťažkosti pri pôrode. Neužívajte Voltaren Actigo Extra 25 mg pokiaľ dojčíte, pretože to môže uškodiť vášmu dieťaťu. Informujte svojho lekára, ak dojčíte.

Expedičné minimum: Voltaren ActiGo Extra (diklofenak) je liek s protizápalovým účinkom, tlmiacim bolesť a znižujúcim teplotu. Vyznačuje sa veľmi dobrou znášanlivosťou. Odstraňuje pocit bolesti, stuhnutosti, obmedzuje zápal a umožňuje zlepšenie subjektívneho stavu chorého. Bez odporúčania lekára je možné prípravok užívať pri poúrazových bolestiach a opuchoch, bolestiach zubov a menštruačných bolestiach. Prípravok môžu užívať dospelí, mladiství, a deti od 15 rokov.

Odporúčané dávkovanie: Dospelí a dospievajúci od 14 rokov: Pri objavení sa príznakov, užite 1 tabletu. V prípade potreby pokračujte s užívaním 1 tablety s odstupom 4 až 6 hodín. Neužívajte viac než 3 tablety denne. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Je dôležité, aby ste užívali najnižšiu dávku tabliet Voltaren Actigo Extra 25 mg potrebnú na úľavu od bolesti a aby ste neužívali tento liek dlhšie, ako je potrebné. Tabletu prehltnite celú a zapite pohárom vody. Pre maximálnu účinnosť užívajte tablety pred jedlom.

EAN: 8596149001593

Výrobca: Novartis s.r.o., Praha, Česká republika , www.novartis.com

Parametry
SUKL názevVOLTAREN ACTIGO EXTRA 25MG TBL OBD 20
SUKL kód0218105

VOLTAREN ACTIGO EXTRA por tbl flm 20x25mg
Ověření internetových stránek a lékárny:
SUKL
Státní ústav pro kontrolu léčiv, Šrobárova 48, 100 41 Praha 10, www.sukl.cz

Hlásenie nežiadúcich účinkov
© Česká lékárna Holding a.s. Všetky práva vyhradené.

info  Pri poskytovaní našich služieb nám pomáhajú súbory cookie. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte.