0,00 €
mena
0

Walmark PROSTENAL CONTROL tbl 90

50107718

Doplnok stravy

Walmark PROSTENAL CONTROL tbl 90
20,60 €
Cena celkom s DPH

Zloženie: V 1 tablete: Saw palmetto extrakt 15:1 320 mg, Žihľava dvojdomá (Urtica dioica) extrakt z koreňa min.5:1 240 mg, Kotvičník zemný (Tribulus terrestris) štand.extrakt 100 mg, Vitamín D3 10 µg, Vitamín B6 1,4 mg, Zinok 10 mg.

Popis : Problémy s prostatou sú najčastejšie problémy, ktoré postihujú dospelých mužov po 40. roku života. Medzi prvé prejavy patrí slabší prúd moču a častejšie močenie. Prostenal Control kombinuje dobre zdokumentované a tradične používané rastlinné extrakty, živiny a vitamíny, ktoré podporujú celkové zdravie prostaty. Štandardizovaný extrakt z saw palmetta je prírodná pomoc pri udržaní zdravej prostaty. Extrakt z žihľavy dvojdomej podporuje správnu funkciu močového ústroja a obličiek. Kotvičník zemný je prírodný stimulant, ktorý telu dodáva vitalitu. Zinok prispieva k udržaniu normálnej hladiny testosterónu v krvi, stavu kostí, vlasov, nechtov a pokožky. Zinok prispieva k normálnej funkcii imunitného systému a podieľa sa na procese delenia buniek.

Odporúčané dávkovanie: 1 tableta denne, najlepšie po jedle, zapiť tekutinou. Pre optimálny účinok je možné užívať dlhodobo.

Upozornenie:

Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie.
Prípravok nie je určený k používaniu ako náhrada vyváženej a pestrej stravy.

Nie je určené pre deti.

EAN: 8596024013246

Výrobca: Walmark a.s., Třinec, Česká republika , www.walmark.eu

14,60 €
doplnok stravy
Státní ústav pro kontrolu léčiv, Šrobárova 48, 100 41 Praha 10, www.sukl.cz

Hlásenie nežiadúcich účinkov
© Česká lékárna Holding a.s. Všetky práva vyhradené.

info  Pri poskytovaní našich služieb nám pomáhajú súbory cookie. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte.